O nas

Vesta jest firmą zajmująca się kompleksową obsługą firm transportowych. Doskonale znamy sektor transportu i wiemy jak ważne jest wsparcie solidnego i rzetelnego partnera w tak trudnej i dynamicznej branży. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i cechuje nas indywidualne podejście do każdego z nich. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami oparta była na zaufaniu, przejrzystych zasadach i pełnym partnerstwie.

Z myślą o naszych Klientach, w ramach prowadzonej przez nas działalności, oferujemy kompleksowy zestaw usług, obejmujący analizę i optymalizację umów, pełną analizę i rozliczanie czasu pracy kierowców, rozliczanie delegacji oraz płac minimalnych.

Firma Vesta specjalizuje się również w odzyskiwaniu zagranicznego podatku VAT oraz akcyzy za paliwo. W ramach naszych usług proponujemy także rejestrację kierowców w systemie IMI oraz profesjonalne tłumaczenie dokumentów z i na francuski.

Indywidualne podejście do każdego Klienta, wysoka jakość i kompleksowość usług, to priorytety naszego działania, które decydują o zadowoleniu naszych Klientów.